Hakkımızda
MEG Meet Eat Go - MEG Bebek

5 Mayıs 2015 tarihinde Nişantaşı'nda açılan MEG - Meet Eat Go, 2. Şubesini 27 Ocak 2020 tarihinde MEG BEBEK olarak Bebek'te açtı. MEG'in sahibi Merve Güleç, butik ve sıcak bir yer açmak isteğiyle, fabrikasyon üretilen yemek ve pastane ürünlerine karşı olduğunu belirterek kendi mekanında her şeyi taze, günlük ve anında seçilip yenebilen bir konsept yarattı.

MEG Bebek, kahvaltıdan akşam yemeğine uzanan; günün her saati gidilebileceğiniz keyifli bir ortam sunuyor. Haftasonları da güzel atmosferiyle ve özel kokteylleriyle güzel müzik dinleyebileceğiniz bir yere dönüşüyor. Haftanın 7 günü 08.30-02.00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Hafta içi 08:00-12:00, hafta sonları 08:00-17:00 arası kahvaltı servisi ile güne başlayan MEG, öğlenleri taze ve mevsimsel, her gün değişen kendi tabaklarınızı yaratabiliceğiniz bir büfe sunuyor. Akşamları ise restaurant-bar olarak Türk ve Dünya Mutfağından oluşan kendine has menüsüyle iddalı bir deneyim sunuyor.

MEG Bebek, aynı zamanda değerli sanatçıların eserlerinin bulunduğu, donemsel olarak değişen galerisiyle sanata desteğini gösteriyor; sizleri sanatçılar ile buluşturuyor.  

 

 

Nişantaşı'nda bulunan MEG -Meet Eat Go ise günlük değişen menüsündeki modern ev yemeği seçenekleriyle kendi tabağınızı hızlıca oluşturabileceğiniz yeni bir yemek deneyimi sunuyor. Günlük sağlıklı seçeneklerinin yanında günlük kiş, tart ve kek seçenekleri de bulunuyor. Ev yapımı granola, yumurta çeşitleri, kruvasan, pancake'in de yer aldığı geniş kahvaltı menüsüyle günün her saati kahvaltı keyfi sunuyor.
HABER BÜLTENİ
MEG'in günlük menüsünden ve yeni yemeklerinden haberdar olmak için
e-mail adresinizi bırakmanız yeterli.
MEG Bebek © 2022. Tüm Hakları saklıdır.